Połączenia lotnicze

Oferowany przez nas zakres usług poszukiwania najlepszych połączeń, rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych oparty jest systemie Amadeus, działającego w 195 krajach, z którego korzystają linie lotnicze, hotele, wypożyczalnie samochodów, koleje, linie promowe, linie morskie i towarzystwa ubezpieczeniowe oraz wykorzystywanego przez ponad 91 350 punktów sprzedaży biur podróży i przeszło 67 180 biur sprzedaży linii lotniczych.

System ten umożliwia nam najlepszą i profesjonalną obsługę i zapewnia znalezienie połączeń do nietypowych, mniej popularnych lub najbardziej odległych, egzotycznych destynacji.

W rejsowych liniach lotniczych zazwyczaj dostępne są trzy główne klasy rezerwacyjne: ekonomiczna, biznesowa i pierwsza. Szczegóły różnią się w poszczególnych liniach lotniczych, ale główne różnice między klasami dotyczą oferowanej wygody czyli między innymi przestrzeni dostępnej dla pasażerów, wielkości foteli, jakości posiłków i napoi, limitów bagażowych. Klasa biznes umożliwia często dostęp do specjalnych loży, barów i kawiarni, a nawet pryszniców na lotniskach wylotowych, tranzytowych i docelowych. Klasa pierwsza to najlepsza dostępna klasa w samolotach, zapewniająca pełną prywatność i najwyższy poziom usług oraz ekskluzywne warunki, dostępna najczęściej w lotach międzykontynentalnych. W tej klasie pasażerom oferuje się najwygodniejsze fotele, które zamieniają się w wygodne łóżka, zaścielone świeżą pościelą, a posiłki i napoje, serwowane są na życzenie i przygotowywane przez szefów kuchni, a nie o stałych porach jak w przypadku klasy ekonomicznej. Pasażerowie pierwszej klasy mają również dostęp do specjalnych szybkich punktów odprawy na lotniskach.

Poszczególne klasy umożliwiają również dokonywanie dodatkowych zmian w rezerwacjach oraz terminach podróży.

Tanie linie lotnicze, nazywane też liniami niskokosztowymi, liniami typu „low-cost”, to linie lotnicze, które oferują znacznie tańsze połączenia niż linie rejsowe i działają najczęściej na najbardziej popularnych trasach, pomiędzy dużymi aglomeracjami. Ich zaletą są niskie ceny biletów, w szczególności gdy kupno biletów odbywa się odpowiednio wcześnie. Niestety z uwagi na niski koszt biletów wszystkie posiłki i napoje są dodatkowo płatne na pokładzie samolotów, a dopłaty za każde przekroczenie limitu wagi bagaży (nadbagaż) bywają bardzo dotkliwe dla portfeli podróżników. Zmiany rezerwacji często nie są możliwe, a odprawy na lotniskach są dodatkowo płatne. Zalecamy również dokładne sprawdzenie nazwy lotnisk docelowych, ponieważ najczęściej są to małe lotniska oddalone znacznie od centrum miast, nie mając nic wspólnego z lotniskami obsługującymi loty rejsowe.

W Polsce najbardziej popularne linie niskokosztowe to: Wizz Air, Ryanair i EasyJet.

Oferujemy rezerwacje i sprzedaż biletów zarówno lotów rejsowych jak i tanich linii.

Obsługa biznesowa firm i instytucji

Jeśli Twoja firma korzysta często z podróży lotniczych, zapraszamy do nawiązania stałej współpracy na podstawie umowy, która zapewni Państwu niższe stawki za rezerwacje i wystawianie biletów, dogodne terminy płatności, stałą opiekę dedykowanych konsultantów zapewniającą ciągłą pomoc w razie konieczności zmian w rezerwacjach lotniczych lub hotelowych.

Na Państwa życzenie możemy przeanalizować aktywność Państwa firmy i uczestniczyć w podpisaniu najkorzystniejszych programów partnerskich z konkretnymi przewoźnikami. Możemy pomóc w negocjacjach specjalnych taryf korporacyjnych.

Od 1 czerwca 2008 r. wszystkie linie lotnicze będące członkami Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych (IATA) wystawiają bilety elektroniczne, które zapisane są w komputerowych systemach linii i zawierają wszystkie informacje o lotach i podróżujących osobach. Kopie takich biletów są do Państwa wysyłane na firmowe adresy e-mail.


Centrum Obsługi Biznesowej

ALL WAYS TRAVEL S.C.

+48 692-100-431

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności.

© 2014 All Ways Travel | Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: r-h.pl